Međunarodni podgorički sajam knjiga i obrazovanja

Home » Uncategorized » ZAVOD ZA ŠKOLSTVO, PROMOCIJA PUBLIKACIJE: EDICIJE NAŠA ŠKOLA, PUT STVARAOCA- KORACI KA USPJEHU

ZAVOD ZA ŠKOLSTVO, PROMOCIJA PUBLIKACIJE: EDICIJE NAŠA ŠKOLA, PUT STVARAOCA- KORACI KA USPJEHU

https://pgsajamknjiga.files.wordpress.com/2016/04/volcano.jpg

Zavod za školstvo predstavio je četvrtog dana Sajma knjiga svoju ediciju Naša škola, Put stvaraoca-koraci ka uspjehu. Na predstavljanju su govorile dr Dušanka Popović, dr Jasmina Nikčević, dr Sonja Nenezić, dr Dijana Vučković i mr Anka Vučinić Gujić.

Edicija se, kako su navele, bavi istraživanjem na čemu se temelji put na kome će učenik postati stvaralac. Edicija se sastoji iz teorijskog i praktičnog dijela, koji se, kako su navele autorke, savršeno upotpunjuju.

Sva izdanja i edicije Zavoda za školstvo mogu se pogledati na njihovom štandu na Sajmu knjiga i obrazovanja.

%d bloggers like this: